Videolar2015-10-08T23:12:35+03:00

DEVAS VİDEOLAR

Fuar 2017

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız yuvarlak model, keskin hatlar içermeyen yapısı ile evlerinizi geleceğe hazırlayın.

Özel tasarımlarımız isteğe bağlı binlerce renk seçeneği pvc, halı veya ahşap kaplama taban ile sunulur. Hight glass led aydınlatmalı tavanı ve tümleşik brail alfabeli buton takımı ve cam kaplamaları yapılarınızın aksesuarına uyum sağlar.

Kendi Tüp Asansör Modelinizi Tasarlayın

Modüler üretim teknolojisi silim yapısı ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan cam kapılara, dış cephe oval cam kaplamaları ve renklerine kadar 3 dil sesli anons sistemi ile tüp asansörünüzün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

HYDROLIFT Wheelchair Lift

En ekonomik engelli asansörü modellerinden olup en küçük alanlara az yer kaplaması nedeniyle en çok tercih edilen tekerlekli sandalye ile kullanılabilen ürünlerdendir. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen DEVAS Açık engelli platform asansörü, paslanmaz krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez.

İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen Devas açık engelli platformu, AISI 304 Kalite paslanmaz krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. Sonsuz vida ve Hidrolik olması sebebiyle sessiz ve uzun ömürlüdür. Size en uygun Açık Tip Engelli Platformu fiyatı için online satış web sitemiz Evasansoru.com.tr  üzerinden sahip olabilirsiniz. Devas engelli platform sistemleri Güvenebileceğiniz Mühendislik.

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!