KENDİ ASANSÖRÜNÜ TASARLA

Hidrolik Engelli Asansörü

Loading...

Müşterilerimizin erişebilirlik hedeflerini aşmasına yardımcı olmak için hiç bitmeyen bir arzu ile sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile Türkiye ve dünya da değişimin öncüsü olmuştur.

Devas Hidrolik Engelli Asansör Sistemleri • HYDROLIFT
Dünya çapında, ev ve engelli asansör sistemleri ve merdiven asansörü için Devas’ın orijinal yedek parçalarının çoğu, bir ürünün üretilmesinden sonra on yıla kadar üretilir. İç mekan ve dış mekan fark etmeksizin güvenle kullanabileceğiniz kapalı tip hidrolik engelli asansör sistemleri.
Devas Hidrolik Engelli Asansör Sistemleri • HYDROLIFT
Otomatik ve manüel el pompalı kurtarma sistemlerine sahip olan Devas hidrolik engelli asansör sistemleri, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motoru, ithal bobinli kilit sistemi ve ithal sürüş sistemi ile konforlu asansörlerdir.
Devas Hidrolik Engelli Asansör Sistemleri • HYDROLIFT

MOBİL HAT

+90(533)655 4 513

FABRİKA

+90(352)502 0 537

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

08:30 – 18:30

BİZİMLE ÇALIŞMANIZ İÇİN ONLARCA SEBEBİNİZ VAR HİDROLİK ENGELLİ ASANSÖRÜ

pizzato elektronik kilit sistemi 4

IP 67 KİLİT

İç ve dış mekan uygulamaları için -40 dereceye kadar çalışabilen IP koruması yüksek, toz, nem, asit ve oksitlenme oluşturmayacak ithal bobinli kapı kilitleri aynı zamanda oynar başlık sistemi sıkışma ve sürtünme oluşturmaz ve kapı kilit arızaları oluşturmazlar. Dahili elektronik kontrol yapısı ile sürekli enerji altında kalsa dahi bobin arızaları oluşmaz. Özel şifreli manüel açma anahtarı sayesinde hırsızlık ve yetkisiz kişilerin müdahalesi söz konusu değildir.

polyester boyalı engelli asansörü

POLYESTER BOYA

Soğuk ve sıcak hava değişimlerinde metal malzemeler üzerinde meydana gelen gerilme ve strest ESB boyalarda kılcal çatlamalar ile pas ve korozyon oluşur. Malzeme ömürlerini kısaltan bu gibi istenmeyen durumlar için metal aksam ile aynı esnekliği gösterebilecek polyester bazlı dış cephe boyalar kullanılır. Ada Pvag standartlarına uygun ağır hizmet tipi dış mekan kullanımı için tasarlanan Devas engelli asansör sistemleri polyester bazlı dış cephe boya ile üretilir.

hidrolik ünite 4

HİDROLİK ÜNİTE

TS EN 81-41 : 2010 Avrupa standartları ve A3 direktiflerine uygun 0,15m/sn hız ve maksimum 500 Kg kapasite ile ithal Alman menşei KV1S valf takımı; El pompası, Küresel vana, Debi sınırlama valfi, Gevşek halat valfi ve manometre ekipmanları ile üretilen DMP hidrolik üniteler çift hızlı yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip olup ultra sessiz Alman menşei vidalı pompalar kullanılır. Yağın içerisinde dönebilen İtalyan menşei dalma motor ile kışın soğuk hava koşullarından etkilenmez.

hidrolik engelli asansörü kapama yolu

SANDWICH PANEL

Makine Emniyeti Yönetmeliği gereği 3m ve üzeri bir engelli platformunda kapama yolu olarak belirtilen kaplama malzemelerinin yanmaz malzemeler ile yapılması zorunluluğu vardır. Genellikle ekonomik olması sebebi ile kompozit malzemeler kullanılsa da alev almaz yada yanmaz malzeme sınıfına girmedikleri için standart dışıdır.  10 mm kalınlığı ile alev almaz malzemelerden üretilen ısı yalıtımlı sandwic paneller kullanılan Devas ürünleri aynı zamanda sıcak ve soğuk iklim koşulları için özel olarak üretilmektedir.

hidrolik fren sistemi

FREN SİSTEMİ

Hidrolik tahrik ile üretilen engelli platform asansörleri bir dizi mekanik emniyet sistemleri ile donatılırlar. 2:1 endirekt sistem L karkas uygulamalarında Halat kopmalarına karşı platformun aşağı düşmesini önleyen yay tahrikli emniyet fren blokları kullanılır. Halatlardan en az bir tanesinin gevşemesi veya kopması halinde bağlı bulunduğu fren sistemi otomatik olarak devreye girer ve halatın gerilmesi ile de otomatik olarak devreden çıkar. Bu durum mekanik bir switch sistemi ile elektronik olarak takip edilir.

dalma hidrolik piston

DALMA PİSTON

Asansörler için üretilen sistemlerde piston basıncını piston mili oluşturan dalma piston sistemi kullanılır. Özel olarak üretilen piston kepi içerisinde bulunan  termoplastik ve elastomerik O-Ring sistemleri soğuk iklim koşulların da güvenle kullanılmasını sağlar. Endüstriyel pistonlardan farkı piston keçelerinin boğaz kepinde bulunması ve değişimi pistonun yerinden sökülmeden yapılmasına olanak vermesidir. Endüstriyel uygulamalarda kullanılan pistonlar da keçeler piston mili yerinden sökülmeden değiştirilemez.

HİDROLİK ENGELLİ ASANSÖRÜ

Dış cephe asansör sistemleri uygulamalarımız

Evinizde özgürlük hissinizi canlandıracak hidrolik engelli asansörü modellleri

Hidrolik engelli asansörü imalatçısı Devas Asansör 12 aya varan taksitli fiyat avantajları ile…

HİDROLİK ENGELLİ ASANSÖRÜ ÖLÇÜLERİ DWG ve PDF DOWNLOAD

hidrolik engelli platformu dwg

Engelli asansörü dwg formatında ölçü ve ebatlarını bulabilirsiniz. Kapalı Engelli Platformu ölçüleri hidrolik engelli asansörü AutoCAD formatında ölçüleri için  görsele tıklamanız yeterlidir. Dış mekan engelli asansörü çizim ve Engelli platform asansörü projeleri pdf için linke tıklayın.

kapalı engelli asansörü ölçüleri

Engelli asansörü dwg formatında ölçü ve ebatlarını bulabilirsiniz. Kapalı Engelli Platformu ölçüleri hidrolik engelli asansörü AutoCAD formatında ölçüleri için  görsele tıklamanız yeterlidir. Dış mekan engelli asansörü çizim ve Engelli platform asansörü projeleri pdf için linke tıklayın.

hidrolik engelli platformu projesi

Engelli asansörü dwg formatında ölçü ve ebatlarını bulabilirsiniz. Kapalı Engelli Platformu ölçüleri hidrolik engelli asansörü AutoCAD formatında ölçüleri için  görsele tıklamanız yeterlidir. Dış mekan engelli asansörü çizim ve Engelli platform asansörü projeleri pdf için linke tıklayın.

ENGELLİ MERDİVEN ASANSÖRÜ TEKNOLOJİLERİ

Düz ve dönüşlü merdivenler için engelli platform asansörleri ekonomik ve pratik çözümler

ŞİMDİ SATIN AL

BİNA DIŞINDAN ASANSÖR SİSTEMLERİ

EVE ASANSÖR YAPTIRMAK İSTEYENLERİN TERCİHİ DEVAS ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ

Binaya dışarıdan asansör yaptırmak Devas ile çok kolay. 

Asansörsüz binalara yönelik çözümler.

Ürünleri İncele
Loading...
Loading...
Loading...

EV TİPİ ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ

VİLLA ASANSÖRÜ | HOMELIFT | DUBLEX EV  ASANSÖRÜ

Ev tipi Villa Asansörü tasarım, proje ve üretim 

Evinizde Fark Yaratacak ev içi Villa Asansörleri tasarım ve kullanım kolaylığı ile size özel üretilir.

DETAYLI BİLGİ
3a
1a
engelli asansörü
2020 katalog

EV ASANSÖRÜ İÇİN YERİNİZ Mİ YOK ?

DEVAS Homelift Ev Asansörü Dış Mekan Kullanımı İçin Uygundur.

Kuyu Dibi Gerekmez RUHSAT Gerektirmez.

Ürünleri İncele

Evinizde Fark Yaratacak Ev Tipi Asansörlerimiz 

Özelleştirilmiş Tasarım ve kullanım kolaylığı ile size özel üretilir.

ÜRETEN TÜRKİYE’NİN GÜCÜ & DEVAS HOMELIFT

ENGELLİ ASANSÖRÜ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Güvenli sonsuz vida teknolojisi vida milli asansör

6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, Sonsuz Vidalı Kapalı Engelli Asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir.

Ürün İncele
VIDEO BLOG – Tüm Videolar

Biz Sizi Arayalım

Kalite Belgelerimiz için Tıklayınız

HOMELİFT EV ASANSÖRÜ

Ev tipi asansör Home lift örnekleri

Evlerinizi geleceğe Devas Homelift ile hazırlayın

Homelift ev asansörü uzmanı Devas 12 aya varan taksitli fiyat avantajları.

MERDİVEN ASANSÖRÜ

Alya engelli merdiven asansörü örnekleri

Sevdikleriniz için güvenilir ürünler seçin Alya platform tipi döner merdiven asansörü

Merdiven asansörü uzmanı Devas yaşam kalitenizi değiştirir.

TÜP ASANSÖR

Devas oval tüp asansörü projeleri

Sevdikleriniz için güvenilir ürünler seçin Tube ev asansörü

Ev asansörü uzmanı Devas ile yaşam kalitenizi değiştirin.

DEVAS TEKNOLOJİ

Gelişmiş teknoloji ve yüksek marka kalitesi.

SONSUZ VİDALI MİLLİ ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ

Gelişmiş kovan sistemi ile sessiz ve sarsıntısız seyahat.

Engelli Asansörü Çözümlerimiz

Sizlerin ihtiyaçlarınıza özel, gelişmiş engelli asansörleri ve ev asansörü çözümleri sunmaktayız. Siz sadece sizi ziyaret ederek bilgi verecek danışmanımız ile temasa geçin ve gerisini bize bırakın. Danışmanımız sizi dinleyecek, sorularınızı yanıtlayacak ve keşif hizmetimizi tamamlayarak kısa zaman içinde size uygun Ev tipi asansör ve ev asansörü veya merdiven tipi platform asansörü teklifimizi sunacaktır.

İletişim