Türkiye’nin en büyük engelli asansör sistemleri ve platform tipi asansör üreticisi.

1996 yılında Kayseri’de kurulan DEVAS Engelli Asansörü Üretim Merkezi, başarılı geçmişi ile 15.900 m² kapalı alanda dünyanın önde gelen merdiven asansörü üreticisidir.

Modern üretim tesisleri ile her türlü mimari engellere dünya çapında merdiven asansörü üretir, montajını yapar, servis eder ve modernleştirir. Firmamız en son teknoloji mühendisliğinin yanı sıra konfor, verimlilik ve güvenlik için tasarlanmış ve titizlikle test edilmiş mekanik ve mikroişlemci teknolojisi ürünlerinde uzmanlaşmıştır.

Devas deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterileri için en iyi üretici olma vizyonundan esinlenerek gelecekte de yenilikçi ve kullanıcı dostu platform çözümleri geliştirmeye ve bunları dünya pazarına sunmaya devam edecektir.

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi. Ev ve engelli asansör sistemleri sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas gelişen rekabette teknolojiyi kullanan, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüsü olmuştur.

Bize Ulaşın

Kurumsal Proje Uzmanlarımız

Mehmet Devedaşı
Mehmet Devedaşı
Mustafa Devedaşı
Mustafa Devedaşı
İlker Taşkın
İlker Taşkın
Sümeyra Devedaşı
Sümeyra Devedaşı
Engelli Asansör Sistemleri Çözüm Ortaklarımız