Yük Platformu

  • yuk-lifti
  • yuk-platformu

Genel Bakış

Hidrolik platform, sonsuz dişli platform, vidalı platform, gramayer dişli platform ve pinyon dişli yük platformu imalat ve satışı.Yük Platformları, sadece yük taşımak için kullanılan, içine kesinlikle yolcunun binemeyeceği özel bir kumanda sistemine sahip dikey taşıma sistemleridir. Deposu olan mağazalarda, fabrika imalathane ve lojistik depolarda tercih edilen bir sistemdir. Kullanım amacına göre ağır şartlar altında çalışmaya uygun şekilde tasarlanmış 3 durağa kadar seyir mesafesine, 500 Kg. ile 15.000 Kg arasında taşıma kapasitesine sahip yük ve araç platformları olabilirler.

Lift Kaldırma ve Taşıma Sistemleri: Genellikle kot farkı olan bölgelerde tercih edilen uygulamalardır. Genellikle rulolu aksamlıdırlar. Mal liftin üzerine geldikten sonra lift aşağı veya yukarı hareket ederek ürünü aktaracağı seviyeye getirir ve daha sonra tahrikli rulolar çalışarak ürünün sevkini sağlarlar.

MAKASLI ASANSÖR

Makaslı liftler fazla yükseklik gerekmeyen, fakat daha fazla çalışma alanı ve daha ağır kaldırma kapasiteleri gereken işlerde kullanılır. Bunlar daha büyük iş platformu ve personel yükselticiler den daha ağır yükler kaldıracak şekilde dizayn edilirler. Makaslı yük liftleri’ nde piston veya bom liftlerin manevra tekniğiyle hareket ederler, ancak platformları yalnızca dikey hareket ederler.

YÜK PLATFORMLARI KULLANIM ALANLARI

İnsan gücüyle yapılamayacak işler teknolojinin ürünü olan yük asansörü kullanılarak yapılmaktadır. Bu makinelerden biri de yük asansörleridir.

Özellik Açıklama
Tahrik tipi  Hidrolik
Kapasite 400 kg
Max Durak Sayısı 5 Durak
Hız 0,15 m/sn
Kuyu Çukuru 120mm Rampa kullanıldığında kuyu çukuru gerekmez
Kapı ölçüsü 900*2000 mm (W x H)
Kapı tipi Manuel veya Otomatik
Platform iç ölçü 1100*1400 mm (W x D)
Platform dış ölçü 1600*1600 mm (W x D)
İç kumanda
Dış Kumanda Kollektif
Acil kurtarma Ups / Battery
Kontrol Voltajı 24V
Motor 2.2kW
Enerji 1-phase 230V 50 Hz/9-16 A
3-phase 400V 50 Hz/5-8 A
Sesli Anons Sistemi Türkçe, İngilizce ve Arapça dil seçeneği ile 25 farklı uyarı ve ikaz anonsu.

Danışmanlık ve planlamadan üretim ve kurulumdan bakım ve servis alanlarına kadar komple proje yönetimini üstleniyoruz.

Bunu başarmak için, ilk danışmadan  ürününüzün teslim edilmesine kadar eksiksiz bir hizmet sunmak önemlidir. Büyük ölçekli bir tesis sağlamak için her bir projeyi mükemmel bir imalat, planlama ve tasarım ekibiyle birlikte çalışıyoruz. Ülke çapındaki servisimiz, asansörlerin yıllarca sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını ve hayatınıza değer katmasını sağlar.

Bireysel ve eşsiz çözümler gerçekleştiriyoruz. Özel ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için kesinlikle bir çözümümüz var.

Tüm RAL renklerde ve galvaniz kaplamalı olarak mevcuttur. Zor iklim koşulları için idealdir. Her türlü iklim ve yüksek performans için eşsiz bir yol.

Sayısız yetkili güvenlik ve tasarım mühendisleri ve yüksek eğitimli kurulum teknisyenleri, sürekli ve yüksek bir hizmet düzeyini garanti eder. 20 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu boyunca çalışan asansörlerin yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir.

Standart yük : 400kg
Maksimum seyahat : Tam spesifikasyona bağlı olarak 5 durağa kadar
Uygulama : Zor iklim koşulları için dış mekan
Seyahat hızı : 0.15m / s’ye kadar
Renk seçimi : Galvaniz kaplama üzeri tüm Ral seçenekleri
Sürüş sistemi : Sonsuz Vida veya DMP Hidrolik Ünite
Buton : İçeriden Sürekli Basma / Dışarıdan Kollektif
Güç kaynağı : 110~230 Vac 50-60 Hz

Makine Direktifi ile uyumlu TS EN 81-41 ve ISO9386-1 Avrupa normlarında üretilir.