Yürüyen Merdiven

  • devas yürüyen merdiven
  • devas yürüyen merdivenler
  • devas yürüyen merdivenleri
  • escalator
  • merdiveni
  • yürüyen merdiven
  • yürüyen merdiveni
  • yürüyen yol

Yürüyen merdivenler sadece makina değil, aynı zamanda modern binalara uyarlanabilen yaratıcı sanat eserleridir. Dünyaca ünlü bir çok yapıda yürüyen merdivenler mükemmel sanat eserleri olarak sergilenmektedir.

Basamaklar, yüzeyde siyah kaplama ile paslanmaz çelikten yapılmıştır. Sert doku ve oksidasyon direnci, basamakların bakımını kolaylaştırır. Ayrıca kaymaz oluklar ve her basamağın dört tarafı, basamağın sınırını açıkça belirten sarı renk çerçevesine sahiptir. Bu özellik, kaza kayma olasılığını ortadan kaldırmak için her basamağı açıkça işaretler ve boşluğun farkına varmaları için yolculara güvenliği güçlendirilmiş tasarımlar sunar.

Yardımcı fren bir otomobil frenine benzer.Göreceli parça konumunu ayarlayarak, acil fren etkinleştirildiğinde fren mesafesini doğru bir şekilde kontrol edebilir. Düz frenlemeye izin verir.

Mikrobilgisayar kontrollü otomatik yağlama sistemi, uygun miktarda gresin sistem içerisinde kullanılmasını sağlar.

Her iki girişte de kızılötesi sensörler, gelen yolcuları tespit eder ve yürüyen merdivenin tam hızda çalışmasını sağlar, sensörler tarafından  boş çalışma periyodu algıladığında otomatik olarak bekleme hızına geçmesine izin verir, böylece % 50 enerji tasarrufu artar.

Korkuluklar, bina tarzınıza uyacak şekilde çeşitli renklerde üretilebilir.

Yürüyen merdivenlerimiz Dünya standartlarında sertifikalara sahip olup, güvenli kullanımını sağlamak için, düzenli olarak aylık bakımlarını ve sarf malzemelerini değiştirmeyle ilgili tavsiyelere uymanızı öneririz. Deprem sırasında lütfen yürüyen merdivenleri kullanmayın. Depremden sonra, kullanılmaya devam etmeden önce herhangi bir anormallik olmadığından emin olmak için yetkili servislerimizden çalışmasını kapsamlı bir güvenlik kontrolünden geçirin.

Ortaklarımız ve müşterilerimiz için yüksek kaliteli yürüyen yol ve yürüyen merdiven ürünlerini en rekabetçi marka olarak sunmak için kararlıyız.